تاثیر تورم در بورس

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت گرمایش و سرمایش از کف 🔑پاورپوینت تاسیسات در معماری 🔑پاورپوینت تكنيک های ارزيابی پوسچر🔑پاورپوینت آشنايی با نرم افزار Microsoft Excel🔑پاورپوینت تحليل يك ويلاي مسكوني به سبک انرژی 🔑پاورپوینت تنوع اقلیمی و سیستم های سرمایش غیر فعال 🔑پاورپوینت معماری اقلیم های سرد و گرم و مرطوب 🔑پاورپوینت نانومعماری ، چشم اندازی نو در کاهش مصرف انرژی🔑پاورپوینت اقلیم معتدل مرطوب🔑پاورپوینت معماري پایدار🔑پاورپوینت معماری بومی و سازگاری آن با اقلیم🔑پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی شهر مشهد🔑پاورپوینت طراحی خانه با هوای سالم در هوای آلوده🔑پاورپوینت سیستم های گرمایش غیر فعال🔑پاورپوینت لوازم گازسوز , فضاي نصب و تخليه محصولات احتراق🔑پاورپوینت گردشگری و اقلیم🔑پاورپوینت بررسی اقلیم و معماری استان تهران🔑پاورپوینت تاثیر اقلیم و آب و هوا بر معماری🔑پاورپوینت بررسی اقلیمی سه شهر بوشهر ، یزد ،‌ کاشان🔑پاورپوینت تجزیه و تحلیل سایت ( منطقه 2 شهر زنجان)
تحقيق متشکل از 65 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت بخشی از محتوا :: • اگر چه عبارت بورس واژه‌اي پركاربرد است اما تا حدودي مبهم مي‌نمايد. غالباً به سهام شركت‌ها در هر كشور اطلاق مي‌گردد. به عنوان مثال يك سرمايه‌گذار در ايالات‌متحده بورس ر تحقيق تاثیر تورم در بورس|31013741|sbw
با ما همراه باشید با موضوع تاثیر تورم در بورس

تحقيق
متشکل از 65 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
• اگر چه عبارت بورس واژه‌اي پركاربرد است اما تا حدودي مبهم مي‌نمايد. غالباً به سهام شركت‌ها در هر كشور اطلاق مي‌گردد. به عنوان مثال يك سرمايه‌گذار در ايالات‌متحده بورس را مجموعه سهام شركت‌هاي موجود در اين كشور مي‌داند. براي نمونه اين بازار در ايالات‌متحده شامل بورس سهام شهر نيويورك كه به اختصارNyseناميده مي‌شود، انجمن ملي بها گذاري خودكار سهام توسط دلال‌ها سهام NADAQ، بورس سهام آمريكا در شيكاگو Amex مي‌باشد.
در معناي وسيع آن، بازار بورس به كل سهام موجود در تمام كشورها اطلاق مي‌گردد.
تجارت
• در اصل بازار بورس به صورت علني و در تالاري كه بدين‌منظور در نظر گرفته شده بود برگزار مي‌گردد. اما امروزه تجارت سهام بيشتر از طريق كامپيوتر و به صورت آن‌لاين بين فروشنده و خريدار صورت مي‌گيرد.
شركت‌هاي بزرگ اغلب در چندين مكان به تجارت مي‌پردازند. براي مثال، سهام شركت Exxon Mobile در استراليا، فرانكفورت، بلژيك، لندن، بوينس‌آيرس و نيويورك خريد و فروش مي‌گردد.
مالكيت
• در سال‌هاي دور، در سرتاسر جهان، خريداران و فروشندگان سهام، سرمايه‌گذاران و تجاري بودند كه به صورت شخصي و انفرادي به داد و ستد مي‌پرداختند، با گذشت زمان بازارها به سوي نهادگرايي حركت كردند و خريداران و فروشندگان به صورت موسساتي درآمده‌اند، (مثال: سازمان امور بازنشستگي، شركت‌هاي بيمه، شركت‌هاي تعاوني سرمايه‌گذاري در سهام، گروه‌هاي سرمايه‌گذار و بانك‌ها) افزايش سرمايه‌گذاري به صورت سازماني و نهادي سبب ايجاد ملاحظات حرفه‌اي و شغلي شده و اين نوع بازارها را تحت نظم و كنترل قانوني درآورده است.
• خصوصيات بازار بورس در سرتاسر جهان با يكديگر متفاوت است. براي نمونه، اكثريت سهام در بازارهاي بورس ژاپن در دست شركت‌هاي مالي و كمپاني‌هاي صنعتي است در صورتي كه در ايالات‌متحده آمريكا و كشور انگليس اين مقدار در دست اشخاص و افراد است.
تاريخچه بورس
• در قرن 12 ميلادي در فرانسه Courtier dechange به اداره و نظارت بر ديون جوامع كشاورزي به نمايندگي از بانك‌ها مربوط بود و افراد شاغل در اين محل را مي‌توان اولين دلالان بورس ناميد.
در قرن 13 ميلادي، تجار Bruges در خانه شخصي به نام vander bourse جمع مي‌گرديدند و در سال 1309 آنجا را به صورت يك موسسه درآوردند كه Bruges Bourse ناميده مي‌شد.